Huzuru , konforu , doğası ve güzel yüzlü hizmet anlayışını bulacağınız Ares Dream Hotel‘e hoş geldiniz …

Otelimiz ; çiçekler ve portakal ağaçları içerisinde 4,5 dönüm arazi üzerine kurulu olup , Kemer’in merkezinde bulunan sizi huzurlu bir tatile sürükleyecek gizli bir bahçedir.Doğa güzelliklerinin hakim olduğu bahçemizde konumlanmış olan otelimizde şehrin merkezinde olmanıza rağmen karmaşadan uzak bir tatil geçirme imkanı bulacaksınız.

Kemerin merkezinde bulunan Otelimiz, Antalya havalimanına 50 km , Antalya şehir merkezine 35 km Plaja 300 m uzaklıktadır.

Otelimizin Sundukları ve Oda donanımları ; Otelimiz 3 katlı ve 4 katlı olmak üzere 2 bloktan oluşmakta olup toplam 88 standart odadan  oluşmaktadır.Odalarımızda ; TV, WC , Duş , Telefon ve Split klima ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet çocuk yüzme havuzumuz bulunmakta olup havuz barımızda yudumlayacağınız içecekleriniz ile yazın keyfini çıkarabilirsiniz.
1 Adet Açık ve  Kapalı Restaurantımız bulunmakta olup zengin açık büfemiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.
Otelimiz 08:00 – 22:00 saatleri arasında her şey dahil sistemiyle konuklarımıza hizmet vermekte olup misafirlerimize Votka ,  Cin , Kırmızı Şarap,Beyaz Şarap, Şişe Bira ve Soft drinks seçenekleri sunulmaktadır.

Ücretsiz Hizmetlerimiz ; Havuz kenarında şezlong,şemsiye,havuz barda alkollü ve alkolsüz içecekler.

Ücretli Hizmetlerimiz ;Safe (oda da), İnternet: açık alanlarda ve odalarda ,Hamam , Şişe Bira, Nargile,Türk Kahvesi, ve 22:00 ‘dan sonra havuz barda alınacak içecekler, Plajda şezlong,şemsiye.

Restaurant & Bar Saatleri ;
* KAHVALTI                   08:00 – 10:00
* ÖĞLE YEMEĞİ           12:30 – 14:00
* COFFEE BREAK         16:30 – 17:00
* AKŞAM YEMEĞİ       19:00 – 21:00
* HAVUZ BAR               10:00 – 22:00